Stojaki na flagi

Stojaki flagowe służą do odpowiedniej ekspozycji flagi lub też większej ilości flag. Stosowane są zazwyczaj w urzędach oraz gabinetach. Są również elementem konferencji, zebrań, zgromadzeń i spotkań przedstawicieli różnych krajów lub organizacji. Stojak flagowy powinien charakteryzować się prostą i elegancką budową, podkreślającą dostojność umocowanej na nim flagi.

W naszej ofercie znajduje się kilkanaście różnych produktów. Stojaki do flag, które oferujemy, różnią się od siebie między innymi ilością ramion (miejsc na flagi), stylem wykonania oraz kolorami. W zależności od potrzeb, Klient znajdzie u nas stojaki gabinetowe o ilości ramion od jednej do siedmiu. Materiały, które stosujemy w produkcji stojaków, to blacha stalowa, rury aluminiowe, mosiądz, stal nierdzewna. Niektóre proponowane przez nas stojaki do flag posiadają maszty, inne służą do zawieszenia flagietki lub proporczyka. Naturalnie wszystkie stojaki występują w różnych wymiarach oraz kolorach. Stojaki gabinetowe mają barwy srebrne lub złote.

Stojaki 

Stojak z flagą państwową, europejską, lub flagą firmową to eleganckie dopełnienie gabinetów kadry zarządzającej, prezesów oraz dyrektorów. Flaga podnosi rangę sprawowanego urzędu, dodaje prestiżu oraz podkreśla profesjonalny wizerunek firmy, a stojak na flagę jest niezbędny do właściwej ekspozycji tego elementu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą stojaków gabinetowych do flag. Przy dużych zamówieniach dokonujemy indywidualnej wyceny. Każdy produkt prezentowany na naszej stronie posiada szczegółowy opis wymiarów oraz materiałów wykonania, dlatego przed zakupem mogą Państwo zapoznać się szczegółowo ze specyfikacją konkretnego stojaka na flagę.

Stojak flagowy – jaki wybrać?

Dostępne na naszej stronie stojaki na flagi występują w wielu stylach. W kolekcji znalazły się zarówno te proste i klasyczne, jak i bardziej dekoracyjne. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo mosiężnego stojaka podłogowego, czy niewielkiego stojaczka na biurko – nasz asortyment spełni oczekiwania każdego klienta.

Stojaczki na biurko

Większość nowoczesnych stojaczków na flagi została wykonana z mocnej stali, poddanej procesowi chromo-niklowania, co zwiększa odporność na zużycie. Podstawa służy do zamocowania na niej proporczyka lub małej flagi. W zależności od potrzeb można wybrać artykuł ze złotym lub srebrnym wykończeniem. W ofercie mamy również stojaczki mosiężne, które zostały poddane lakierowaniu i polerowaniu oraz egzemplarze z drewna bukowego. Modele gabinetowe mogą występować w wersji od jedno- do nawet siedmioramiennych. Stojak na flagi znajdujący się na biurku będzie stanowił elegancki element w każdym pomieszczeniu.

Stojak na flagi podłogowy

Nasza firma oferuje również stojaki podłogowe wykonane z metalu o złotym lub srebrnym wykończeniu. Mamy zarówno jedno- jak i wieloramienne podstawy. W katalogu znalazły się same podstawy, jak również stojaki na flagi z masztem, które występują w różnych długościach i średnicach. Jeśli mają Państwo maszt i poszukują jedynie podstawy, to warto najpierw upewnić się, że będą one ze sobą kompatybilne. W tym celu należy zmierzyć średnicę spodu masztu i znaleźć na naszej stronie odpowiedni produkt. Wybierając stojak podłogowy z naszego asortymentu, zyskują Państwo gwarancję otrzymania towaru wykonanego z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Stojak flagowy – nasza oferta

Używanie flagi do celów dekoracyjnych bądź ceremonialnych wymaga odpowiedniego stojaka, który utrzyma całość na miejscu. Odpowiednie mocowanie jest kluczowym elementem właściwej ekspozycji chorągwi, dlatego też w naszym katalogu można znaleźć produkty wykonane jedynie z materiałów wysokiej jakości. Stabilna podstawa ma zatem ogromny wpływ na odpowiednią prezencję, zapewniając elegancki i estetyczny wygląd sztandaru. Jeśli zastanawiają się Państwo nad tym, jaki stojak na flagi będzie najlepszy, to zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Doświadczona kadra z chęcią odpowie na wszystkie pytania i doradzi przy wyborze produktu spełniającego Państwa wymagania.

Wybierz swój stojak na flagi